Grafické práce

Logo a logotyp

Navrhnu originální logo či logotyp.

Logo je symbol, značka, která idenftifikuje vaší osobu, firmu, společnost nebo organizaci a je to základní vizuální prvek, kterým se prezentujete veřejnosti. Spojením symbolu a textu (typografie) vzniká logotyp.

Dobré logo má následující vlastnosti:

  • Jednoduchost – graficky čisté symboly působí kompaktně, jednoznačně, profesionálně.
  • Zapamatovatelnost – vidím logo = okamžitě poznám majitele, společnost apod.
  • Nezaměnitelnost – málokdo se chce ztotožnit se svou konkurencí, proto buďte výjimeční.

Vizuální identita

Vypracuji pro Vás či Vaši společnost jednotnou vizuální identitu (firemní styl), který budete moci integrovat do celkové firemní identity. Různorodost je matoucí, proto je důležité dbát při komunikaci s veřejností na jednotný vzhled, který pomáhá budovat obraz důvěryhodnosti a stability Vaší společnosti.

Výsledkem této práce je design manuál, který slouží jako návod ke správnému používání loga a vytváření grafických řešení firemní identity, kam patří například vizitky, hlavičkové papíry, dopisní obálky apod.

Tisková a propagační grafika

Navrhnu a připravím k tisku vizitky, hlavičkový papír, obálky, letáky, katalogy, kalendáře, reklamní bannery, výroční zprávy, PFka a další firemní i jiné tiskoviny.

Počítačová grafika

Vytvořím ikonky pro použití nejen do webových stránek, ale i pro softwarová řešení vývojářských společností. Navrhnu celkový styl grafického rozhraní (GUI – graphic user interface) aplikací.

 
Logo EIBEN s.r.o. Ikony pro AndroidFórum.cz Ikony Zóna-M Logo Beadsperlen.cz