Webdesign

Grafický návrh, kódování a tvorba šablony

Nábízím vytvoření grafického návrhu vzhledu stránky s možností následného kódování do HTML a CSS nebo přípravu šablony pro redakční systém. Kódování a tvorbu šablony mohu provést jak z vlastního návrhu, tak na základě grafických podkladů klienta.

Základní grafický návrh obsahuje vizuál hlavní stránky a jedné podstránky.

Kompletní tvorba webových stránek

Vytvořím webové stránky na míru přáním klienta. Na výběr je ze dvou variant, a to buď s redakčním systémem, který umožnuje spravovat obsah samotným uživatelem, nebo jednoduché stránky bez redakčního systému.

Jednoduché webové stránky

nemají vlastní administrační rozhraní ani databázi, proto jsou vhodné zejména pro rozsahem menší prezentace, kde se nepočítá s častou změnou obsahu, jako jsou:

  • malé firemní a osobní prezentace
  • webové vizitky
  • mikro a mini stránky určené k propagaci produktu, služby nebo akce
  • stránky, které nevyžadují napojení na databázi

Web s redakčním systémem

Webovová prezentace s vlastním administračním rohraním umožňuje správu obsahu ze strany klienta/uživatele. Pro realizaci využívám redakční systém WordPress, který nabízí široké možnosti využití a také rozšíření základního nastavení.

Kdy a pro jaké stránky je vhodné zvolit redakční systém?

  • klient si chce svou stránku spravovat sám nebo je-li plánována častá aktualizaci obsahu
  • stránka s periodickými příspěvky (blogové řešení)
  • profesní portfolio – fotografové, vizážisté, kosmetičky, vlasová studia atd.
  • prezentace společností s marketingovou strategií postavenou na častém publikování novinek a článků o svých produktech a službách
  • všeobecně vhodné pro rozsáhlejší webové prezentace

E-shop, internetový prodej

Nabízím možnost rozšířit webovou prezentaci s redakčním systémem WordPress o eshopový modul, který je vhodný k doplňkovému prodeji menšího množství produktů nebo služeb. Modelovým příkladem může být stránka o ruční tvorbě šperků, kdy autor svoje vyrobené šperky nabízí rovnou k prodeji.

Máte-li zájem o ryze eshopové řešení, zprostředkuji Vám tvorbu eshopu odpovídajícího Vašim požadavkům.

Poradenství a správa webu

Chcete webovou prezentaci, ale nevíte co a jak? Kontaktujte mne a já Vám pomohu. Na základě společné konzultace zvolíme nejlepší možné řešení pro Váš nový web a naplánujeme kroky potřebné pro jeho realizaci.

Pomohu Vám zařídit vše od registrace domény a zajištění hostingu, po finální spuštění a správu webu.

Správu webových stránek poskytuji klientům po dohodě, buď v pravidelných intervalech, nebo podle aktuální situace.

Jaké služby v souvislosti s tvorbou webových stránek neposkytuji

Optimalizace pro vyhledávače (Search engine optimalization – SEO)

Nejsem SEO specialista, proto Vám nemohu zajistit, že stránky, které pro Vás vytvořím budou na prvních místech ve vyhledávačích. SEO problematika je velmi rozsáhlá a pozici webu ve vyhledávači ovlivňuje značné množství faktorů. Obsah mých služeb souvisí jen s některými z nich.

Psaní marketingových textů – Copywriting

Pokud si nevíte rady s formulací a obsahem textů na Vašich budoucích stránkách, mohu Vám poradit a říct svůj názor pouze z hlediska běžného člověka. Aby Vaše texty nesly kromě informační také marketingovou hodnotu, která pomůže v propagaci stránek a prodeji služeb, kontaktujte copywritera – odborníka, který se psaním marketingově hodnotných textů zabývá.

 
Prezentace zájmového spolku - banskobystrickyfotoklub.sk Firemní prezentace - Eiben.sk Fotografické portfolio - FotoAngelo.cz Firemní prezentace - KOMS Mělník Firemní prezentace - ORNTH spol. s r.o. urusi-inden-resposive-web_0